شرکت ما قادر به چاپ هلیو (Rotogravure – ROTOMEC) تا 9 رنگ و نیز کاربرد لاک در چاپ از زیر می باشد.

ماشین آلات چاپ پیشرفته ما را قادر به انجام بالاترین کیفیت چاپی ممکن میکند.

  • از آنجایی که بازاریابی نقش مهمی در بازرگانی ایفا میکند، طرحهای مورد استفاده بر روی بسته بندیها به عنوان عاملی مهم در این امر، مهمتر از خود بازاریابی بشمار می رود.
  • ما بر این مسئله آگاهی داریم که طراحی بسته بندی به چه میزان می تواند در پیشبرد تولید شما موثر باشد. طرح های مناسب و شناساندن برند شما به مشتریان میتوانند اولین بازخورد موفقیت فروش محصولات شما باشند.
  • طراحان و عکاسان مجرب پلی پک با در اختیار داشتن جدیدترین فناوری، دانش گرافیک بالا، ایده های نو و آرشیو بروز به شما کمک میکنند تا پیشرو بازار محصولات خود باشید.
  • ما ایده های نوین را به شما پیشنهاد میدهیم تا کالاهای شما در بازار متمایز از رقبای خود جای گیرند. همچنین در طول روند طراحی، ما همواره با شما در تماس خواهیم بود تا علاوه بر اعمال سلیقه و خواست شما در طراحی، بهترین طرح با بالاترین استاندارد در اختیار شما قرار گیرد.

واحد لمیناسیون دارای 6 لمیناتور Nord Mechanica می باشد. این خط دارای:

  • Super Simflex
  • Super Combi 2000
  • Super Combi 3000
  • Vertical Triplex (به منظور لمیناسیون سه لایه)
  • دستگاه کوتینگ واکس(WAX COATING) و وت لمینیشن (WET LAMINATION).

با اشاره به ماشین آلات قید شده این سازمان قادر به لمیناسیون تا 4 لایه با واحدهای بر پایه حلال و بدون حلال بر روی BOPP (شفاف، صدفی، متالایز و مات)، CPP، آلومینیوم، پلی اتیلن، پلی استر و کاغذ را دارد و نیز قابلیت استفاده از لاکها; لاک هیت سیل، لاک پرایمر و کلدسیل بخشی و کلی را دارا می باشد.

این بخش در حال حاضر دارای 3 دستگاه برش پیشرفته (محصول کشور فرانسه با سرعت DCM3  و DCM4 با سرعت 600 متر در دقیقه و    400 متر در ثانیه) می باشد که به ما این اجازه را میدهد تا برشی دقیقتر و سریعتری به مشتریان ارائه دهیم.

همچنین دستگاه امباس جهت بسته بندی کاغذ فویل (کره، سیگار، شکلات تخته ای، کاغذ آدامس و …) بمنظور رفع نیازهای مختلف مشتریان وجود دارد.

سازمان کنترل کیفی با در اختیار داشتن تمامی ابزارهای بررسی، ناظر بر تمامی مراحل تولید محصولات شما خواهند بود. آزمایشها از مواد ورودی تا محصول نهایی مرحله به مرحله انجام می شود.

این بخش تازه تاسیس سازمان تطابق تولید با قوانین و استانداردهای ISO 9001 – 2000 و نیز  BRC، که در آینده ای نزدیک به آن دست خواهیم یافت،  را بررسی و تایید می کنند.

نایلون های تولیدی در این شرکت با توجه به نیاز بازار بصورت دسته آویزان و تقویتی می شود. این شاپینگ بگ ها را هم میتوان بصورت تک لایه LDPE و نیز چند لایه و با چاپ هلیو تولید کرد.

تولید مواد بسته بندی تا چهار لایه که شامل لایه های BOPP، CPP، PET، LDPE و کاغذ برای محصولات متفاوتی همچون: بستنی، کیک، بیسکوئیت، شکلات، چیپس، اسنک، ماکارونی، دانه های سبز(باقالا، لوبیا سبز و…)، نوشیدنی، سس کچاپ و مایونز(ساشه و دوی پک)، قهوه، چای، محصولات دارویی و بهداشتی.

گروه صنعتی پلی پک با به کار گیری متخصصین مجرب و نیز سرمایه گذاری در صنعت ماشین آلات پیشرفته چاپ  هلیو (Helio) ، در جهت تولید بسته بندیهای انعطاف پذیر با بالا ترین کیفیت در خرداد سال 1385 در شهرک صنعتی مامونیه تاسیس شد.

هم اکنون این سازمان به پشتوانه گروهی از متخصصین حرفه ای، ماشین آلات پیشرفته و سیستم کنترل کیفیت، در حال تولید محصولات مورد نیاز مشتریان در زمینه های غذا، شیرینی و شکلات، بستنی و لبنیات، نوشیدنیها، محصولات بهداشتی و داروئی با خدمات ذیل می باشد:

چاپ های با کیفیت بالا در هلیو (Rotogravure) بر روی لفاف های BOPP (شفاف، متالایز، مات، شیری و صدفی)، پلی استر (شفاف و متالایز)، CPP، LDPE و کاغذ.

لمیناسیون تا 4 لایه با واحدهای بر پایه حلال و بدون حلال به منظور بسته بندی های متفاوت; پیلو پک (بسته بندی چیپس، اسنک و …)، ساشه، دوی پک و کوادرو پک (بسته های سیل شده از چهار سمت).

دستگاه کوتینگ واکس(WAX COATING) و وت لمینیشن (WET LAMINATION).

کاربرد کلدسیل بر اساس نقشه فنی فیلم های چاپی.

نایلون های چاپی تبلیغاتی با انواع دسته ها (آویزان و تقویتی) با ساختار، شکل و طرحهای مختلف.

معرفی تیم ما

null

عضو اول

null

عضو اول

null

عضو اول

null

عضو اول